Міжнародна компанія EuroCape New Energy планує в 2019 році встановити перші вітротурбіни потужністю 98 МВт за проектом будівництва великої вітроелектростанції (ВЕС) в Запорізькій області, який реалізується з 2009 року. Про це повідомив керівник по ринкам, що розвиваються EuroCape New Energy Адріен Фуше в кулуарах Українського енергетичного форуму. Адріен Фуше зазначив, що в даний час завершена робота по проведенню оцінки впливу на навколишнє середовище.

Турбіни для станції поставить General Electric. Як очікується, поставки почнуться в квітні. Підрядником виступить польський консорціум на чолі з Electrum. Встановлена ​​потужність першої черги ВЕС складе 98 МВт, в подальшому вона може бути розширена до 500 МВт.

За словами А.Фуше, закінчення будівництва першої черги заплановано на наступний рік.

Проект EuroCape здійснюється за фінансової підтримки фінансової установи уряду США OPIC (Корпорація закордонних приватних інвестицій), який в грудні 2017 року схвалив надання кредиту в $150 млн і страхування з перестрахуванням на суму до $250 млн. EuroCape Запорізька ВЕС розміщується за межами населених пунктів на території Дівненскої, Добрівської, Дунаївської, Гірсівської, Надеждинської і Мордвинівської сільських рад в Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області. На території зазначених шести сільських рад планується встановити до 167 вітряних турбін з лінією електропередач 330 кВ на території сьомої - Новенскої сільської ради, а також за межами населеного пункту.